Miałem duży dom, który ciężko było utrzymać w czystości. Moja żona kategorycznie odmawiała sprzątania, bo była to praca dla minimum trzech osób. Miałem niewiele czasu na znalezienie ekipy sprzątającej a zależało mi na tym, żeby był to ktoś profesjonalny z doświadczeniem.

Wysokiej jakości usługi świadczone przez firmę sprzątającą 

firma sprzątająca z WrocławiaMój sąsiad miał tylko nieco mniejszy dom od mojego i współpracował z jakąś firmą sprzątającą. Pracowało u niego pięć osób, które sprzątały dom trzy razy w tygodniu. Zainteresowałem się tym i byłem zdania, że taka  firma sprzątająca z Wrocławia to najlepsze rozwiązanie. W takiej firmie pracowali tylko wykwalifikowani ludzie a na takich mi zależało. Sąsiad zawsze był zadowolony, ponieważ dokładnie miał wysprzątany dom, umyte okna, wyrzucone śmieci i zrobione pranie. Takie usługi mnie interesowały i postanowiłem nawiązać kontakt z tą firmą sprzątającą. Wrocław był zaledwie pięć kilometrów od mojego domu i to nie stanowiło problemu. Właściciel firmy przyjechał do mojego domu, ponieważ musiał wycenić koszt usługi sprzątania. Zaznaczyłem, że interesuje mnie dodatkowo pranie, prasowanie, mycie okien i wyrzucanie śmieci. Te usługi nie były wliczone w cenę standardowej usługi i były dodatkowo płatne. Ostatecznie wyszło niedrogo i od razu zdecydowałem się na współpracę. Już następnego dnia zostało do mnie wysłanych trzech pracowników, którzy posprzątali bardzo dokładnie cały dom. Byłem wyjątkowo zadowolony z tak wysokiej jakości usług.

Dom miałem regularnie sprzątany i przez cały czas panował w nim porządek. Bardzo polubiłem ludzi, którzy u mnie pracowali, bo byli sympatyczni. Sąsiadowi byłem wdzięczny za polecenie tej konkretnej firmy sprzątającej, gdyż właśnie na tak profesjonalnych usługach mi zależało.