Apartament w Sopocie kupiłem dla syna z okazji jego ślubu. Okazało się jednak, że się pospieszyłem, gdyż syn zmienił zdanie. Apartament został a syn wyjechał za granicę, żeby od nowa ułożyć sobie życie. Wspierałem go w każdej jego decyzji, bo był dla mnie najważniejszą osobą na świecie.

Luksusowy apartament sprzedany za gotówkę

luksusowe apartamenty w TrójmieścieMiałem własne mieszkanie i nie wiedziałem co dalej robić. Apartament dla syna kupiłem w nowoczesnym budynku, gdzie znajdowały się same lokale tego typu. Apartament był wiele wart i postanowiłem go sprzedać. Miałem świadomość ile warte były luksusowe apartamenty w Trójmieście, gdyż stosunkowo niedawno zakupiłem ten dla syna. Nie zamierzałem na tej inwestycji tracić i apartament wystawiłem w cenie nieco wyższej niż je nabyłem. Sprzedażą luksusowego apartamentu zająłem się od razu i osobiście postanowiłem się wszystkim zająć. Dla mnie nie miało żadnego znaczenia komu sprzedam ten apartament, ponieważ miałem tylko jeden warunek. Płatność musiała być gotówką. Trochę czekałem na klienta, gdyż taka oferta wymagała dość sporego nakładu finansowego a niewiele osób dysponowało tak sporą sumą pieniędzy. Po kilku miesiącach apartament kupił człowiek, który zapłacił mi gotówką od ręki. Apartament mu się spodobał i od razu planował się do niego przeprowadzić. Zawsze chciał mieszkać w Trójmieście i jego marzenie się zrealizowało. Nie pytałem skąd wziął pieniądze, bo nie była to moja sprawa. Pieniądze ze sprzedaży apartamentu przesłałem synowi.

Syn wrócił do kraju po dwóch latach i postanowił od nowa ułożyć sobie życie. Miał sporo pieniędzy, bo poza tym, co dostał ode mnie jeszcze sporo zarobił. Kupił mieszkanie i znalazł pracę. Zdecydował się też poszukać sobie jakiejś dziewczyny. Wiem, że wszystko mu się uda.