Każdemu z nas się należy raz na czas porządny odpoczynek, a najlepiej żeby był połączony z rehabilitacją, masażami i różnymi zajęciami rekreacyjnymi, które nas odprężą i zadbają o nasze ciało. Osoby starsze mogą skorzystać z oferty sanatorium. 

Na co jest organizowana promocja w sanatorium?   

sanatoria promocje dla seniorówLudzie starsi potrzebują spokoju i odpoczynku, dlatego korzystają z przeróżnych turnusów rehabilitacyjno wypoczynkowych, na których mają zapewnioną specjalistyczną opiekę medyczną. Nad zdrowiem seniorów czuwają fizjoterapeuci, rehabilitanci, a nawet ortopedzi. Popularne sanatoria promocje dla seniorów organizują dwa razy w roku w sezonie letnim i zimowym. Oferta dotyczy atrakcji dostępnych na miejscu, z których będziemy mogli korzystać bez ograniczeń. Osoby spędzające czas w sanatorium, są meldowane w komfortowych dwuosobowych pokojach w pełni wyposażonych we własne łazienki. Seniorzy mają tu do dyspozycji basen, saunę, sale gimnastyczną i siłownie, oraz gabinety lekarskie, z których mogą w każdej chwili. Kąpiele solankowe, hydromasaże, czy pejcze wodne, pozwalają się zrelaksować i odprężyć zmęczone ciało. Każdy może wziąć  udział w grupowej gimnastyce organizowanej każdego dnia przez instruktorów. W sanatoriach jest nowoczesny sprzęt do rehabilitacji po różnych urazach i niedowładach. Cena pobytu w sanatorium jest zależna od długości jego trwania i pakietu jaki wykupimy, gdyż mamy dostępne różne zabiegi zdrowotne. Forma aktywnego wypoczynku służy wszystkim uczestnikom. 

Każdy senior może skorzystać z takiej formy wczasów połączonych z rehabilitacją i zdrowotnymi zabiegami. Takie wczasy są organizowane przez cały rok i jest bardzo dużo wolnych miejsc w każdym sanatorium. Cena pobytu nie jest wygórowana i zależy od długości jego trwania.