Rzadko odzywali się do mnie przedstawiciele handlowi i to z reguły ja sam wybierałem sobie partnerów do współpracy. Moja firma była jedną z największych w regionie i ostatnio nawet kupiłem magazyn, żeby mieć gdzie trzymać nowe produkty przeznaczone na sprzedaż.

Skorzystanie z oferty firmy sprzedającej regały magazynowe

sprzedaż regałów magazynowychByłem w trakcie załatwiania spraw związanych z wyposażeniem magazynu, kiedy pojawił się u mnie jakiś przedstawiciel. Jego obecność była dla mnie zaskoczeniem w pierwszym momencie, ale po chwili zrozumiałem, że jestem nowy i okolicy a wieść o tym, że kupiłem magazyn zapewne szybko się rozniosła. Przedstawiciel, który mnie odwiedził, reprezentował firmę, która oferowała sprzedaż regałów magazynowych i trafił idealnie, ponieważ akurat planowałem dokonać takiego zakupu. Właściwie planowałem zająć się tym osobiście, ale skoro ten chłopak już przyjechał, to nawet zrobił mi przysługę. Otrzymałem od niego katalog z regałami magazynowy do wyboru i byłem pod wrażeniem. Firma sprzedająca regały miała bogatą ofertę i dość przystępne ceny, co pozwalało mi myśleć, że podejmę tę współpracę. Z katalogu wybrałem regały, które mi odpowiadały i złożyłem zamówienie u tego przedstawiciela handlowego. Obiecał dostarczyć mi zamówione regały w ciągu dwóch dni. Za transport oczywiście nic nie musiałem płacić, ponieważ wszystko było w ramach współpracy. Dobrze, że skorzystałem z oferty tej firmy, ponieważ otrzymałem solidne regały i byłem naprawdę zadowolony.

Po kompleksowym urządzeniu magazynu sprowadziłem wszystkie towary. Miałem wystarczająco dużo miejsca i wszystko udało się umieścić na regałach. Moi kontrahenci od razu zainteresowali się nową ofertą i chętnie składali u mnie zamówienia na nowe towary. Interes szedł znakomicie.