Jak zakładałem swoją firmę, to nie zakładałem, że będę obsługiwał klientów również spoza Krakowa. Przedsiębiorstwo sukcesywnie się rozwijało i miałem pełne ręce roboty. Cieszyła mnie ta sytuacja, bo wystarczało mi pieniędzy na wszystkie wydatki i mogłem nawet zatrudnić więcej ludzi.

Wynajmowanie samochodów dostawczych ze sprawdzonej firmy

wynajem samochodów dostawczych krakówZ biegiem czasu potrzebowałem więcej samochodów dostawczych, ponieważ ten jeden, którym dysponowałem już mi nie wystarczał. Nie zamierzałem kupować aut, ponieważ nie miałem na ten cel przewidzianych żadnych środków pieniężnych. Od razu wiedziałem, że będę współpracował z firmą, która oferowała wynajem samochodów dostawczych Kraków oferował wiele takich firm, ale ja już miałem konkretną na uwadze. Kiedyś na konferencji w Gnieźnie poznałem właściciela firmy wynajmującej auta dostawcze i okazało się, że był on właścicielem najlepszej firmy, która oferowała tego typu usługi. Wszystkie samochody były w pełni sprawne, zawsze zatankowane do pełna z aktualnym ubezpieczeniem i przeglądem technicznym. Kiedy zadzwoniłem do tego człowieka i się przedstawiłem, to od razu mnie poznał. Wynająłem od niego dwa samochody dostawcze i moi kierowcy mogli dzięki temu na czas dostarczyć towar do klientów. Często wynajmowałem samochody dostawcze od tego człowieka, ponieważ miał bardzo korzystne stawki a jak auto wynajmowałem na dłużej, to płaciłem jeszcze taniej. Z uwagi na udaną współpracę wcale nie brałem pod uwagę zakupu własnych samochodów.

Kiedy zacząłem współpracować z klientami zagranicznymi, to musiałem wprowadzić sporo zmian w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Zatrudniłem w tym celu doradcę, który okazał się bardzo pomocny. Odnosiłem coraz większe sukcesy zawodowe, czego nawet nie brałem kiedyś pod uwagę.