W naszych domach mamy do czynienia z niewidzialnymi zagrożeniami. Z racji tego bagatelizujemy je i często nie zdajemy, że to właśnie one są odpowiedzialne za różnego rodzaju choroby oraz złe samopoczucie. Jednak na szczęście jest metoda, którą możemy je zwalczać. Jest nią ozonowanie.

Kto w Warszawie zajmuje się ozonowaniem mieszkań? 

ozonowanie mieszkania warszawaWielu z nas zdaje sobie sprawę, że każde mieszkanie jest pełne mikroorganizmów i mikrozanieczyszczeń, jednak większość nie decyduję się na ich usunięcie, trywializując problem na różne sposoby. Jednak kiedy dobrze się wczytamy, jakie zagrożenia niosą z sobą niektóre z mikroorganizmów, to może nasze myślenie może się zmieni. Żyjemy z roztoczami kurzu domowego, alergenami, wolnymi rodnikami, bakteriami, wirusami, cząsteczkami zanieczyszczeń z powietrza i dla naszych dróg oddechowych oraz ogólnego samopoczucia, może to być na dłuższą metę zbyt dużo. Zaznaczmy, iż roztocza kurzu domowego, które żywią się naszym martwym naskórkiem i włosami, najczęściej mieszkają w naszych łózkach. Oddychamy ich odchodami i wydzielinami, co prowadzić może do alergii, a nawet chorób skórnych. Doskonałym sposobem na pozbycie się wszelkich mikroorganizmów i drobnoustrojów jest ozonowanie. To metoda bezpieczna i sprawdzona, wykorzystująca utleniające właściwości ozonu. Zatem jeśli potrzebne jest nam ozonowanie mieszkania Warszawa jest dobrym miejscem, by skorzystać z tej usługi. Tutejsze firmy mają bardzo korzystne cenowo oferty i współpracują zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. 

Koszt ozonowania jest kwestią indywidualną, zależną od specyfikacji danego zlecenia. Jednak klienci indywidualni nie płacą z reguły więcej niż sto-sto pięćdziesiąt złotych. Usługa jest wykonywana przez dwuosobowe ekipy firm dezynfekcyjnych.