Co roku organizowałem imprezę eventową, bo była to już tradycja w naszej firmie. Wszystko zawsze sam załatwiałem od podstaw, bo lubiłem mieć sprawy pod pełną kontrolą. W tym miesiącu impreza miała odbyć się w siedzibie firmy, gdzie do dyspozycji była ogromna sala.

Skorzystanie z oferty wypożyczalni mebli eventowych

wypożyczalnia mebli eventowych warszawaTym razem miałem więcej spraw do załatwienia, bo sala była pusta i musiałem ogarnąć jakieś meble na ten event. W firmie nic nie było, co mogłoby się nadawać, dlatego musiałem skorzystać z oferty jakiejś wypożyczalni. Znałem tego typu firmy i wiedziałem, gdzie znajdowała się najlepsza wypożyczalnia mebli eventowych Warszawa nie była daleko, więc osobiście się pofatygowałem do tej wypożyczalni. Na imprezie miało pojawić się więcej osób niż w ostatnich miesiącach, dlatego też potrzebowałem więcej mebli. Wypożyczalnia oferowała mnóstwo mebli, które nadawały się na różne okoliczności. Ja potrzebowałem czegoś w tylu biznesowym, jednakże z nienachalnym luzem. Właściciel wypożyczalni zrozumiał moje potrzeby i zaoferował meble, które idealnie się nadawały. Fotele i krzesła były obite czarną skórą a stoły wykonane z prawdziwego drewna. Zamówiłem nieco więcej mebli niż miało się pojawić gości, w razie jakiejś niespodziewanej wizyty. Zresztą oferowanie wyliczonych miejsc na imprezie eventowej było moim zdaniem nieprofesjonalne. Wpłaciłem kaucję, której wymagała wypożyczalnia i zleciłem dostawę mebli do firmy. Pierwszy, najważniejszy etap przygotowań miałem już za sobą.

Przekąski na imprezę przygotowała firma cateringowa, którą poleciła mi żona. Ceny były dość przystępne, ale jedzenie bardzo smaczne. Wszyscy goście byli zachwyceni i wszystko zostało zjedzone. To była jedna z najlepszych imprez tego typu, którą zorganizowałem.