Bez wątpienia wybór roweru dla dziecka nie jest łatwa. Głowimy się, porównujemy i ciągle nic. Jednak co gdyby zmienić strategię i spojrzeć na ofertę polskich firm, produkujących rowery? Kross to jedna z nich, a rowery dziecięce w ich wydaniu to prawdziwe zawodowstwo. 

Rower dziecięcy od Krossa

kross level replica proJeżeli nasz wybór roweru dla dziecka ma być dobry, to musi ciągle krążyć w orbicie bezpieczeństwa. Dziecku, do jego zachowania nie wystarczy sam kask i ochraniacze, ani umiejętności – to wszystko musi być wspierane sprzętem, na jakim jeździ nasze dziecko. Kross Level Replica Pro, to nic innego jak jeden z najpopularniejszych rowerów Krossa, w wersji dziecięcej. Znajdziemy w nim wiele analogii, łącznie z zewnętrznym designem. Ten rower jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Oparty na solidnej, lecz lekkiej, aluminiowej ramie oraz dwudziestocztero calowych kołach. Replica Pro jest wyposażony w powietrzny amortyzator, dzięki któremu pokonywanie przeszkód będzie znacznie łatwiejsze i bardziej płynne. Należy tez wspomnieć, że Level Replica ma fabrycznie zamontowane hamulce tarczowe, dzięki którym hamowanie jest bardziej pewne i niezawodne w każdych warunkach. Rower posiada dwadzieścia cztery biegi o sprawność, których zadbał najbardziej renomowany, japoński producent. Kross Replica to propozycja dla nieco bardziej wymagających dzieciaków, które cenią sobie przyjemność płynącą z jazdy na rowerze. Jak i tym z dzieci, które codziennie pokonują trasę z domu do szkoły i ze szkoły do domu.

Rowery Replica Pro należą do najbardziej popularnych, dziecięcych jednośladów. Doskonale naśladują swoją starszą wersję, a obecność hamulców tarczowych i powietrznego amortyzatora, poprawia bezpieczeństwo naszego dziecka i dba o jego komfort podczas przejażdżek.