Jedną z ulubionych rzeczy każdego maluszka jest kocyk. Ten wbrew pozorom zwykły produkt pełni nie tylko rolę okrycia, ale i przytulanki, bez której wiele dzieci nie może się obejść. Coraz popularniejszym wyborem wśród mam stają się kocyki minky, które zdobywają serca szkrabów nie tylko ze względu na swoją miękkość, ale i przyjemny dla oka wygląd.

Czym charakteryzują się kocyki minky?

kocyk minky ocieplanyKocyki wykonane z materiału minky to produkty, które swoją delikatnością i miękkością przypominają dobrze znany wszystkim polar. Duża ilość dawanego ciepła sprawia, że mogą pełnić zarówno rolę okrycia w nocy, jak i w dzień podczas spaceru. Znaczące w tej kwestii jest również to, że dobrze przepuszczają powietrze, dzięki czemu organizm się nie przegrzewa, a to z kolei zapewnia komfort i spokojny sen. Za dużą zaletę uważa się również właściwości antyalergiczne, które doskonale sprawdzą się nawet w przypadku tej najbardziej wrażliwej na podrażnienia skóry. Warto pamiętać również o pielęgnacji kocyka, która jest naprawdę łatwa i przyjemna. Kocyk minky ocieplany bardzo szybko schnie, co sprawia, że maluszek już po kilku godzinach będzie mógł korzystać ze swojego ulubionego okrycia. Dodatkowo materiał nie gniecie się, a jego duża wytrzymałość sprawia, że będzie towarzyszyć naszemu szkrabowi przez długie lata. Kocyki minky produkowane są w różnych barwach i wzorach, co korzystnie wpływa na ich atrakcyjność. Przyjemny dla oka i miękki w dotyku produkt z pewnością ozdobi dziecięce łóżko oraz sprawi, że dziecko chętnie będzie korzystać z kocyka.

Zakup odpowiedniego kocyka wcale nie jest taki prosty, jak wydaje się to na pierwszy rzut oka. Przy wyborze najlepszego produktu powinno brać się pod uwagę kilka czynników, które mogą decydować o jego funkcjonalności. Dobrym rozwiązaniem są kocyki minky, które charakteryzują się m.in. wytrzymałością, miękkością oraz dużą ilością dawanego ciepła.